Опис сортів чорниці та лохини.

Лохина щиткова (чорниця високоросла садова)

Л-1 Лохина ЩИТКОВА (Чорниця високоросла садова)

Американська родичка нашої чорниці. Має в кілька разів більші ягоди із білою мякоттю, сухим відривом, і доброю транспортабельністю. Цінується за високий вміст вітамінів та вишуканий смак. Компактні кущі висотою 1,2-1,5м витримують мороз до -35°C.

НЕЛЬСОН

Утворює густі витягнуті кущді висотою 130-160 см, Ягоди починають достигати в серпні . Період дозрівання триває <3 тижні. Врожайність з куща біля 6 кг, Ягоди великі 96о шт.. на 250 г), ароматні, дуже смачні, довго залишаються на кущі не опадаючи, високо транспортабельні. Витримують морози до -34 С.

БЛЮ ГОЛД

Кущі низькі до 120 см з великою кількістю пагонів(обов'язковим є їх проріджування). Ягоди дозрівають в першій половині серпня, середньої величини (70 ягід на 250 г)., швидко забарвлюються в темний колір, хоч солодкого смаку набирають вже в момент стиглості. Ягоди винятково добре зберігаються в холодильнику. Витримує мороз до -34 С.

ЧЕНДЛЕР

Новий сорт з винятково смачними фруктами, Кущі міцні з добре розгалуженими пагонами , досягають вистоти 150 см. Ягоди винятково великі. Найбільші зі всіх сортів діаметром 20-25 мм і вагою 2 г, голубі дуже смачні та тугі, дозрівають протягом 4-6 тижнів.Сорт придатний для вирощування в регіонах з помірковано холодною зимою, Досконало підходить для аматорських насаджень. Дає великі регулярні врожаї.

БОНІФАЦІЙ

Польський сорт чорниці американської. Кущ сильнорослий з пряморослини пагонами висотою до 2 м. Цвіте пізно після травневих приморозків. Ягоди великі та середні, темно-сині, зібрані в гронах, дуже смачні.

БЛЮКРОП

Найбільш відомий та цінний сорт. Стандарт, яким порівнюють властивості інших сортів. Кущі висотою 160-200 см, Ягоди дозрівають з першої декади серпнгя і дають врожай 4-9 кг з куща. Ягоди великі, 65 шт на 0,25 л, дуже смачні.

Кущі буйні, можуть рости на більш сухих грунтах, Один з найбільш витривалих на весняні приморозки сортів. Середнього терміну дозрівання , підходить як для аматорів так і для промислових плантацій. Витримує мороз до -34 С.

Сонце-Сад (С) 2009