Опис сортів фундука.

Європейські виокоплідні сорти фундука. Високоврожайні в умовах України.

фундук Барселонський

Ф-1 БАРСЕЛОНСЬКИЙ

Високорослий кущ з густою кроною. Горіхи дуже великі, округлі, соковиті та солодкі на смак. Дозрівають в першій половині вересня. Рано починає плодоносити, дуже врожайний та морозостійкий. Запилювач: Галле.

фундук Косфорд

Ф-2 КОСФОРД

Сильнорослий густий кущ. Горіхи великі, подовгуваті, з дуже тонкою шкарлупою (можна розколювати пальцями), достигають в 2-3 декаді вересня. Ранній, дуже врожайний. Великою перевагою є здатність до самозапилення. Однак із запилювачем (Галле) врожаї вищі. Косфорд є хорошим запилювачем для багатьох інших сортів.

фундук Галле

Ф-3 ГАЛЛЕ

Сильнорослий, середньої густоти кущ. Горіхи дуже великі, конусовидної форми, дозрівають в другій половині вересня - на початку жовтня. Один із найбільш плодовитих сортів. Плодоносить багато та регулярно. Вимагає хороших запилювачів, таких як Барселонський, Косфорд.

фундук Варшавський червоний

Ф-4 ВАРШАВСЬКИЙ ЧЕРВОНИЙ

Сильнорослий кущ кулястої форми. Горіхи великі, подовгуваті, дуже смачні, дозрівають в другій половині вересня. Надзвичайно декоративний сорт з червоним листям, яке поступово зеленіє влітку, а восени стає жовто-червоним. Запилювач: Галле.

сіянці фундука Варшавського червоного

Ф-5 Сіянці ВАРШАВСЬКОГО ЧЕРВОНОГО

Червонолисті кущі з гарним декоративним листям. Морозостійкі.

Сонце-Сад (С) 2009